2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 23571 Geležinkelio kelio remonto tarpstotyje Vievis - Žasliai I kelias rangų darbų techninės priežiūros paslaugų pirkimas
Apraksts: Geležinkelio kelio remonto tarpstotyje Vievis - Žasliai I kelias rangų darbų techninės priežiūros paslaugų pirkimas
Iekšējais identifikators: 658321
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1