272804-2024 - Konkurss
Lietuva – Militārie formas tērpi – Tarnybinės uniformos kelnės ir bliuzonai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tarnybinės uniformos kelnės ir bliuzonai
Apraksts: Žr. pirkimo dokumentuose
Iekšējais identifikators: 713487
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35811300 Militārie formas tērpi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000