2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kokybės vadybos informacinės sistemos priežiūros ir modifikavimo paslaugos
Apraksts: Kokybės vadybos informacinės sistemos priežiūros ir modifikavimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 719956
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1