274653-2024 - Rezultāts
Lietuva – Gaiss–zeme telekomunikāciju pakalpojumi – Air-ground data link services / Oras-žemė duomenų ryšio paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Air-ground data link services / Oras-žemė duomenų ryšio paslaugos
Apraksts: Oras-žemė duomenų ryšio paslaugos
Iekšējais identifikators: 692333
Procedūras veids: Cita daudzpakāpju procedūra
Procedūras galvenās iezīmes: Neskelbiamos derybos
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64225000 Gaiss–zeme telekomunikāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1