274750-2024 - Rezultāts
Lietuva – Mēbeles – BALDAI REGIONINIO KIBERNETINIO SAUGUMO CENTRO ADMINISTRACINIAM PASTATUI NR. 60H2P VAIDOTO G. 209, KAUNE
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: BALDAI REGIONINIO KIBERNETINIO SAUGUMO CENTRO ADMINISTRACINIAM PASTATUI NR. 60H2P VAIDOTO G. 209, KAUNE
Apraksts: 9 pirkimo dalys: Stalai, Kedės, Minkšti baldai, Spintos, Vitrinos tipo spintelė, Rūsio stelažai, Lentyna stelažas, Kabykla su lentyna, Virtuvės spintelių komplektas
Iekšējais identifikators: 708937
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Stalai
Apraksts: žr. pirkimo dokumentuose
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Kėdės
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. Minkšti baldai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. Spintos
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. Vitrinos tipo spintelė
Apraksts: žr. pirkimo dokumentus
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. Rūsio stelažai
Apraksts: žr. pirkimo dokumentai
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. Lentyna stelažas
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8. Kabykla su lentyna
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9. Virtuvės spintelių komplektas
Iekšējais identifikators: 9