See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tralų sunkiajai technikai pervežti bei jų techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkami 2 tralai sunkiajai technikai pervežti, jų techninis aptarnavimas bei remontas
Iekšējais identifikators: 703891
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34223100 Puspiekabes
Papildu klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000