2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaistai, švirkšai tvarsliava
Apraksts: Strėvininkų socialinės globos namų Specializuotos slaugos ir socialinės globos padalinys (toliau vadinama – perkančioji organizacija) numato įsigyti farmacijos produktų. produktų (BVPŽ -33600000-6, 33141110-4, 3141310-6). Pirkimas yra suskirstytas į 3 dalis. Pasiūlymą galima pateikti vienai, kelioms ar visoms pirkimo dalims.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33141110 Pārsēji, 33141310 Šļirces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vaistai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Švirkštai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Tvarsliava
Iekšējais identifikators: 3