2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Inertinių atliekų smulkinimo paslauga
Apraksts: Sukauptos atliekos smulkinamos į 0-56 mm frakcijos mišinį. Dalį sukauptų inertinių atliekų sudaro atliekos su armatūra, konstrukciniu metalu. Susmulkintos atliekos naudojamos kelių įrengimui, taisymui, atliekų perdengimams.
Iekšējais identifikators: 720937
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1