278107-2025 - Rezultāts
Latvija – Skolu uzkopšanas pakalpojumi – Telpu un pieguļošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumi Rīgas Tehniskās universitātes aģentūras “Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas Jūrniecības koledža” vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsTelpu un pieguļošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumi Rīgas Tehniskās universitātes aģentūras “Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas Jūrniecības koledža” vajadzībām
AprakstsTelpu un pieguļošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumi Rīgas Tehniskās universitātes aģentūras “Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas Jūrniecības koledža” vajadzībām
Iekšējais identifikatorsRTULJK2025/1
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90919300 Skolu uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90610000 Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi, 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000