278741-2026 - Konkurss
Lietuva – Modulāras un pārvietojamas konstrukcijas – Laikino modulinio vaikų darželio (iki 160 vaikų) ir maitinimo organizavimui skirtų modulių projektavimas, statyba (modulių pristatymas ir montavimas) bei nuoma, Mokyklos g. 1, Bukiškio k., Vilniaus r
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Laikino modulinio vaikų darželio (iki 160 vaikų) ir maitinimo organizavimui skirtų modulių projektavimas, statyba (modulių pristatymas ir montavimas) bei nuoma, Mokyklos g. 1, Bukiškio k., Vilniaus r
Apraksts: Perkama laikino mokslo paskirties modulinio vaikų darželio (iki 160 vaikų, 8 grupių), maitinimo organizavimui skirtų modulių projektavimas (projektinių pasiūlymų ir techninio darbo projekto parengimas), statyba (modulių pristatymas ir montavimas) bei nuoma, adresu Mokyklos g. 1, Bukiškio k., Vilniaus r. (sklypo kadastro Nr. 4103/0300:2001). Detaliau pirkimo objektas yra aprašytas pirkimo dokumentuose.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44211100 Modulāras un pārvietojamas konstrukcijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Prekių nuomos terminą numatoma pratęsti vieną kartą 24 mėnesių laikotarpiui