Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38633000 Teleskopiskie tēmēkļi
Izpildes vieta
Pasta adrese: M.K. Paco g.4
Pilsēta: Vilnius
Pasta indekss: 10309
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vilniaus apskritis (LT011)