See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Malkas piegāde 2026./2027.gada apkures sezonai Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Apraksts: Malkas piegāde 2026./2027.gada apkures sezonai Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Iekšējais identifikators: DPPA2026/7
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09111400 Koksnes kurināmais
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Malkas piegāde Dagdas pilsētas un pagastu apvienībai – I
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Malkas piegāde Dagdas pilsētas un pagastu apvienībai – II
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Malkas piegāde Krāslavas novada Izglītības pārvaldei
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Malkas piegāde Krāslavas novada Labklājības pārvaldei
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Malkas piegāde Krāslavas pagastu apvienības pārvaldei