279112-2026 - Konkurss
Lietuva – Atkritumu sadedzināšanas pakalpojumi – Nepavojingų atliekų deginimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nepavojingų atliekų deginimo paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija ketina įsigyti nepavojingų atliekų deginimo paslaugas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513300 Atkritumu sadedzināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0