279159-2024 - Rezultāts
Latvija – Veselības apdrošināšanas pakalpojumi – VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets" darbinieku veselības apdrošināšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets" darbinieku veselības apdrošināšana
Apraksts: VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets" darbinieku veselības apdrošināšana
Iekšējais identifikators: LNO 2024/3
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000