See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kauno MBA technikos nuomos su operatoriumi ir kuru paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Kauno MBA technikos nuomos su operatoriumi ir kuru paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“. Maksimalus 6 krautuvų nuomos paslaugų kiekis per maksimalų sutarties galiojimo laiką yra 48700 val., maksimalus 2 keltuvų nuomos kiekis per maksimalų sutarties galiojimo laiką yra 1070 dienos.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60182000 Rūpniecisko transportlīdzekļu ar šoferi noma
Papildu klasifikācija (cpv): 42416300 Pacēlāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Sutartis gali būti pratęsta 1 kartą 12 mėnesių.