282230-2024 - Rezultāts
Lietuva – Mutiskās tulkošanas pakalpojumi – Vertimo paslaugos Lietuvos Respublikos teismams
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vertimo paslaugos Lietuvos Respublikos teismams
Apraksts: Pirkimo objektas - vertimo paslaugos Lietuvos Respublikos teismams
Iekšējais identifikators: 2022
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79540000 Mutiskās tulkošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1