283184-2024 - Konkurss
Lietuva – Mācību programmatūras izstrādes pakalpojumi – SKAITMENINĖS MOKYMO PRIEMONĖS ,,GESTŲ KALBA IR AŠ“ PAPILDYMO NAUJA MEDŽIAGA, SKIRTA 9-10 KLASĖMS, PASLAUGOS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: SKAITMENINĖS MOKYMO PRIEMONĖS ,,GESTŲ KALBA IR AŠ“ PAPILDYMO NAUJA MEDŽIAGA, SKIRTA 9-10 KLASĖMS, PASLAUGOS
Apraksts: Tikslas – pasitelkiant švietimo technologijas ir inovacijas, didinti švietimo sistemos efektyvumą ir mokymosi rezultatų kokybę. Lietuvos švietimo sistema patiria transformaciją, kurios pagrindinės kryptys yra ugdymo turinio atnaujinimas, kintančios visuomenės ir išorinių iššūkių nulemtas mokymo(si) procesų ir turinio skaitmenizavimas, mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir kt.
Iekšējais identifikators: 721810
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Atsižvelgiant į tai, kad: 1. Su Viešojo pirkimo dokumentais tiekėjai galėjo susipažinti prieš tai skelbtame Viešajame pirkime (CVP IS Nr. 715273), kuris pasibaigė vadovaujantis Viešųjų pirkimų 29 straipsnio 2 dalies 2 punktu. 2. preliminarus Paslaugų suteikimo terminas, atsižvelgiant į Projekto įgyvendinimo termino pabaigą ir minimalius (realiai tinkamus) paslaugų suteikimo terminus, sutrumpintas iki 5 mėnesių ir nėra galimybės labiau trumpinti Paslaugų suteikimo termino.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212931 Mācību programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1