2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Oficialiosios statistikos posistemio architektūros tobulinimas (II etapas) (VDA)
Apraksts: Planuojama pritaikyti šią informacinę sistemą OpenShift platformos teikiamoms galimybėms, siekiant efektyviau išnaudoti jos funkcionalumus ir užtikrinti VDVIS OS posistemio lankstumą bei našumą. VDVIS OS posistemio architektūros tobulinimo paslaugos apims Integruotos duomenų saugyklos ir Elektroninio statistinių verslo duomenų parengimo ir perdavimo sistemos architektūros tobulinimo veiklas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Daudzums: 1 600 stundas