See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 7 konkretus pirkimas. Vilniaus AVPK įvairių markių automobilių remontui ir priežiūrai reikalingų atsarginių dalių pirkimas
Apraksts: įvairių markių naujų, originalių, kokybiškų automobilių remontui ir priežiūrai reikalingos atsarginių dalių įsigijimas
Iepriekšējs paziņojums: 641173-2023
Iekšējais identifikators: 714462
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1