284550-2024 - Rezultāts
Latvija – Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai – SIA „Rēzeknes Ūdens”, saimnieciskās darbības nodrošināšanas hidrodinamiskās automašīnas piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: SIA „Rēzeknes Ūdens”, saimnieciskās darbības nodrošināšanas hidrodinamiskās automašīnas piegāde
Apraksts: SIA „Rēzeknes Ūdens”, saimnieciskās darbības nodrošināšanas hidrodinamiskās automašīnas piegāde
Iekšējais identifikators: RŪ 2024/1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34000000 Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 34144700 Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000