See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Asbesto turinčių gaminių surinkimo, Varėnos rajono savivaldybės teritorijoje, transportavimo ir šalinimo paslaugos
Apraksts: Perkamos asbesto turinčių gaminių surinkimo Varėnos rajono savivaldybės teritorijoje, transportavimo ir šalinimo paslaugos. Paslaugų teikėjas savo jėgomis ir technika surenka, transportuoja ir perduoda atliekų tvarkytojui asbesto turinčias atliekas pagal raštu pateiktus seniūnijų užsakymus.
Iekšējais identifikators: 711386
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90650000 Azbesta novākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000