2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Užimtumo tarnybos Vilniaus regioninio karjeros centro interaktyvios erdvės priežiūros ir jos vystymo paslaugos
Apraksts: Užimtumo tarnyba siekia įsigyti RKC, įrengto adresu Asanavičiūtės g. 23, Vilniuje, esamos interaktyvios erdvės programinės ir aparatinės įrangos priežiūros ir palaikymo paslaugas, o taip pat vystomo valandas, skirtas naujų užsakovo užduočių, susijusių su papildomos įrangos (aparatinės/mechaninės) įrengimu, ir programinės įrangos instaliavimu ir tarpusavyje suderinimu, įgyvendinimui.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0