See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Magistralinio kelio Nr. A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda tilto per Dubysą 145,252 km paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Apraksts: Magistralinio kelio Nr. A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda tilto per Dubysą 145,252 km paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45221119 Tilta atjaunošanas celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0