2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaisiai ir daržovės Radviliškio rajono bendrojo ugdymo įstaigoms
Apraksts: Numatoma įsigyti vaisius ir daržoves dešimčiai Radviliškio rajono bendrojo ugdymo įstaigų. Pirkimo pardavimo sutartis pasirašys kiekviena ugdymo įstaiga atskirai.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 03220000 Dārzeņi, augļi un rieksti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0