288794-2024 - Konkurss
Latvija – Krāšņu un skursteņu tīrīšanas pakalpojumi – Dūmvadu, tās pakāju, ventilācijas kanālu un apkures ierīču tīrīšanas darbi SIA” TALSU NAMSAIMNIEKS “ vajadzībām
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dūmvadu, tās pakāju, ventilācijas kanālu un apkures ierīču tīrīšanas darbi SIA” TALSU NAMSAIMNIEKS “ vajadzībām
Apraksts: Dūmvadu, tās pakāju, ventilācijas kanālu un apkures ierīču tīrīšanas darbi SIA” TALSU NAMSAIMNIEKS “ vajadzībām
Iekšējais identifikators: TNS 2024/13
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90915000 Krāšņu un skursteņu tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000