See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Med. Priemonės apatinio žandikaulio osteosintezei
Apraksts: Medicininės priemonės apatinio žandikaulio osteosintezei. Pirkimas skirstomas į dvi dalis. 1 dalis Grąžtai - 10 vnt. ; 2 dalis Sraigtai ir plokštelės - 350 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Priemonės apatinio žandikaulio osteosintezei (grąžtai)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Priemonės apatinio žandikaulio osteosintezei (sraigtai ir plokštelės)
Iekšējais identifikators: 2