290090-2025 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – (VPP-307) Darbuotojų saugos ir sveikatos sistemos DARSIS priežiūros, palaikymo ir vystymo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (VPP-307) Darbuotojų saugos ir sveikatos sistemos DARSIS priežiūros, palaikymo ir vystymo paslaugos
Apraksts: Darbuotojų saugos ir sveikatos sistemos DARSIS priežiūros, palaikymo ir vystymo paslaugos
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0