2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Cēsu pilsētas pansionātam
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde Cēsu pilsētas pansionātam
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija