294186-2024 - Rezultāts
Latvija – Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas – Automātiskās robežpārbaudes sistēmas (ABC vārtu) piegāde un uzstādīšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Automātiskās robežpārbaudes sistēmas (ABC vārtu) piegāde un uzstādīšana
Apraksts: Automātiskās robežpārbaudes sistēmas (ABC vārtu) piegāde un uzstādīšana.
Iekšējais identifikators: VRS 2023/22-01-GP-IRPVP
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35120000 Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000