2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Informacinės sistemos "Įskaita" programos priežiūros, aptarnavimo ir praplėtimo paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas yra Informacinės sistemos „Įskaita“ programos priežiūros, aptarnavimo ir praplėtimo paslaugų pirkimas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti pirkimo dokumentuose, Informacinės sistemos „Įskaita“ programos priežiūros, aptarnavimo ir praplėtimo paslaugų techninėje specifikacijoje, Informacinės sistemos „Įskaita“ programos priežiūros, aptarnavimo ir praplėtimo paslaugų viešojo pirkimo – pardavimo sutarties projekte.
Iekšējais identifikators: 684390
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1