2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Meža atjaunošanas, kopšanas un aizsardzības pakalpojumu sniegšana 2025. - 2027. gadā
Apraksts: Meža atjaunošanas, kopšanas un aizsardzības pakalpojumu sniegšana 2025. - 2027. gadā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77230000 Mežsaimniecībai raksturīgi pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77231600 Apmežošanas pakalpojumi