See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 9 Transporto priemonių remonto paslaugos Klaipėdos mieste (kvalifikuotas aptarnavimas su specialiąja įranga VST
Apraksts: Transporto priemonių remonto paslaugos Klaipėdos mieste
Iepriekšējs paziņojums: 641173-2023
Iekšējais identifikators: 716421
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112100 Automobiļu remonta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000