2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VP-1610-2 VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos
Apraksts: VTIPS modifikavimo, incidentų šalinimo ir palaikymo paslaugos.
Iekšējais identifikators: 722768
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212000 Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1