294806-2024 - Rezultāts
Latvija – Kurjera pakalpojumi – Pārvadāšanas pakalpojumi, nodrošinot dokumentu apsardzi, Rīgā un Latvijas teritorijā uz diviem gadiem
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsPārvadāšanas pakalpojumi, nodrošinot dokumentu apsardzi, Rīgā un Latvijas teritorijā uz diviem gadiem
AprakstsPārvadāšanas pakalpojumi, nodrošinot dokumentu apsardzi, Rīgā un Latvijas teritorijā uz diviem gadiem
Iekšējais identifikatorsLR IeM PMLP 2024/3
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64120000 Kurjera pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Nosaukumspārvadāšanas pakalpojumi nodrošinot dokumentu apsardzi Rīgā uz diviem gadiem
DaļaLOT-0002
Nosaukumspārvadāšanas pakalpojumi nodrošinot dokumentu apsardzi Latvijas teritorijā uz diviem gadiem