2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Spektaklis darželinukams ir pradinių klasių moksleiviams ir jo kelionė per ugdymo įstaigas NUTRAUKTAS
Apraksts: Spektaklis darželinukams ir pradinių klasių moksleiviams ir jo kelionė per ugdymo įstaigas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79952100 Kultūras pasākumu organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0