See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos skaitiklių remonto paslaugos
Apraksts: Šilumos skaitiklių remonto paslaugos
Iekšējais identifikators: 713842
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50410000 Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000