296598-2026 - Konkurss
Lietuva – Uzkopšanas pakalpojumi – Patalpų valymo ir aplinkos priežiūros paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Patalpų valymo ir aplinkos priežiūros paslaugos
Apraksts: I pirkimo objekto dalis - Patalpų valymo paslaugos; II pirkimo objekto dalis - Aplinkos priežiūros paslaugos.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Patalpų valymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Aplinkos priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 2