See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Rīgas dzelzceļa mezgla posma Sarkandaugava – Mangaļi – Ziemeļblāzma modernizācija: būvniecība
Apraksts: Rīgas dzelzceļa mezgla posma Sarkandaugava – Mangaļi – Ziemeļblāzma modernizācija: būvniecība
Iekšējais identifikators: LDZ 2019/5-IB/6.2.1.2/16/I/001/01-04
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45234100 Dzelzceļa būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Rīgas dzelzceļa mezgla posma Sarkandaugava – Mangaļi – Ziemeļblāzma modernizācija: būvniecība (t.sk.projektēšana, autoruzraudzība un būvdarbi).