297404-2024 - Konkurss
Lietuva – Dīzeļdegviela (EN 590) – DEGALŲ (95 MARKĖS BENZINAS IR DYZELINAS) ĮSIGIJIMAS IŠ DEGALINIŲ
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: DEGALŲ (95 MARKĖS BENZINAS IR DYZELINAS) ĮSIGIJIMAS IŠ DEGALINIŲ
Apraksts: Pirkimas skaidomas į 6 (šešias) pirkimo dalis.
Iekšējais identifikators: 722595
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134220 Dīzeļdegviela (EN 590)
Papildu klasifikācija (cpv): 09132100 Bezsvina benzīns
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Degalų (95 markės benzinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Alytaus mieste
Apraksts: Degalų (95 markės benzinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Alytaus mieste
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Varėnos mieste
Apraksts: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Varėnos mieste
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Druskininkų mieste
Apraksts: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Druskininkų mieste
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Degalų (dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Skuodo mieste
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Kelmės mieste
Apraksts: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Kelmės mieste
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Naujosios Akmenės mieste
Apraksts: Degalų (95 markės benzinas ir dyzelinas) įsigijimas iš degalinių, esančių Naujosios Akmenės mieste
Iekšējais identifikators: 6