298693-2026 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Projekto „Telšių miesto urbanizuotos teritorijos, esančios nuo Ežero skg. 17 iki senojo miesto stadiono, atgaivinimas ir žalinimas'' projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Projekto „Telšių miesto urbanizuotos teritorijos, esančios nuo Ežero skg. 17 iki senojo miesto stadiono, atgaivinimas ir žalinimas'' projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Apraksts: Projektas skirtas didinti Telšių miesto urbanizuotos aplinkos patrauklumą ir spręsti esamą viešųjų erdvių prieinamumo problemą, atgaivinant teritoriją nuo Ežero skg. 17 iki senojo miesto stadiono rekreacinę teritoriją, įrengiant, pėsčiųjų takus, suoliukus ir kitus elementus
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71351810 Topogrāfiskie pakalpojumi, 71351913 Ģeoloģiskās izpētes pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0