299137-2024 - Rezultāts
Lietuva – Rentgena aparāti – C lanko sistema
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: C lanko sistema
Apraksts: C lanko sistema
Iekšējais identifikators: 696379
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33111000 Rentgena aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1