299722-2024 - Rezultāts
Lietuva – Riepas lielas/mazas noslodzes transportlīdzekļiem – 3 konkretus pirkimas.Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių vasarinės padangos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 3 konkretus pirkimas.Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių vasarinės padangos
Apraksts: Tarnybinių transporto priemonių vasarinės padangos skirtos Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatui
Iepriekšējs paziņojums: 648506-2023
Iekšējais identifikators: 714445
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34350000 Riepas lielas/mazas noslodzes transportlīdzekļiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000