30142-2024 - Rezultāts
Latvija – Koksnes kurināmais – Kurināmās šķeldas iegāde ar piegādi Daugavgrīvas cietuma vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsKurināmās šķeldas iegāde ar piegādi Daugavgrīvas cietuma vajadzībām
AprakstsKurināmās šķeldas iegāde ar piegādi Daugavgrīvas cietuma vajadzībām
Iekšējais identifikatorsIeVP 2023/89
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09111400 Koksnes kurināmais
5. Daļa
DaļaLOT-0000