303673-2024 - Rezultāts
Lietuva – Tilta atjaunošanas celtniecības darbi – Tilto per Kruną valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 87,335 km rekonstravimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tilto per Kruną valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 87,335 km rekonstravimas
Apraksts: Tilto per Kruną valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 87,335 km rekonstravimas
Iekšējais identifikators: 706154
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45221119 Tilta atjaunošanas celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000