304554-2024 - Konkurss
Lietuva – Dažādi pārtikas produkti – Socialinės kortelės ir jų aptarnavimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Socialinės kortelės ir jų aptarnavimo paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti socialinių kortelių pagaminimo, aptarnavimo ir maisto produktų bei kitų pirmo būtinumo prekių pardavimo paslaugą.
Iekšējais identifikators: 723256
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 18000000 Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri, 30163000 Norēķinu kartes, 75330000 Ģimenes pabalsti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1