2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dīzeļģeneratora piegāde un uzstādīšana
Apraksts: Dīzeļģeneratora piegāde un uzstādīšana
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31000000 Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismojums