306322-2024 - Rezultāts
Lietuva – Izglītības un mācību pakalpojumi – Tarpdisciplininio itin gabių mokinių ugdymo paslaugų pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tarpdisciplininio itin gabių mokinių ugdymo paslaugų pirkimas
Apraksts: Numatoma įsigyti tarpdisciplininio itin gabių mokinių ugdymo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti Sutarties 1 priede (Techninė specifikacija). Sutartys bus sudaromos dėl: 1. Tarpdisciplininio itin gabių 3-4 klasės mokinių ugdymo paslaugų, atitinkančių techninėje specifikacijoje (sutarties 1 priedas), kuri yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus, pirkimo. Maksimalus paslaugų kiekis yra nurodytas sutarties 2 priede (Paslaugų įkainiai ir maksimalus kiekis); 2. Tarpdisciplininio itin gabių 5-8 klasių mokinių ugdymo paslaugų, atitinkančių techninėje specifikacijoje (sutarties 1 priedas), kuri yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus, pirkimo. Maksimalus paslaugų kiekis yra nurodytas sutarties 2 priede (Paslaugų įkainiai ir maksimalus kiekis); 3. Tarpdisciplininio itin gabių 9-11 klasių mokinių ugdymo paslaugų, atitinkančių techninėje specifikacijoje (sutarties 1 priedas), kuri yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus, pirkimo. Maksimalus paslaugų kiekis yra nurodytas sutarties 2 priede (Paslaugų įkainiai ir maksimalus kiekis)
Iekšējais identifikators: 722505
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: II dalis Tarpdisciplininio itin gabių 5-8 klasių mokinių ugdymo paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos tarpdisciplininio itin gabių 5-8 klasių mokinių ugdymo paslaugos, atitinkančios techninėje specifikacijoje (sutarties 1 priedas), kuri yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus. Maksimalus paslaugų kiekis yra nurodytas sutarties 2 priede (Paslaugų įkainiai ir maksimalus kiekis)
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: III dalis Tarpdisciplininio itin gabių 9-11 klasių mokinių ugdymo paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos tarpdisciplininio itin gabių 9-11 klasių mokinių ugdymo paslaugos, atitinkančios techninėje specifikacijoje (sutarties 1 priedas), kuri yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus. Maksimalus paslaugų kiekis yra nurodytas sutarties 2 priede (Paslaugų įkainiai ir maksimalus kiekis)
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: I dalis Tarpdisciplininio itin gabių 3-4 klasės mokinių ugdymo paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos tarpdisciplininio itin gabių 3-4 klasės mokinių ugdymo paslaugos, atitinkančios techninėje specifikacijoje (sutarties 1 priedas), kuri yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus. Maksimalus paslaugų kiekis yra nurodytas sutarties 2 priede (Paslaugų įkainiai ir maksimalus kiekis)
Iekšējais identifikators: 1