2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atkritumu smalcināšanas pakalpojumi poligonā “Pentuļi”
Apraksts: Atkritumu smalcināšanas pakalpojumi poligonā “Pentuļi”
Iekšējais identifikators: VLK 2024/08
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000