See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos apskaitos prietaisų skaitmenizavimas UAB „Radviliškio šiluma“, įrengiant nuotolinio nuskaitymo funkciją
Apraksts: Šilumos apskaitos prietaisų skaitmenizavimas UAB „Radviliškio šiluma“, įrengiant nuotolinio nuskaitymo funkciją
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32441000 Telemetrijas iekārta
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0