See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Anykščių miesto vietinės reikšmės kelių, gatvių, šaligatvių, takų ir jų elementų priežiūros paslaugos
Apraksts: Anykščių miesto vietinės reikšmės kelių, gatvių, šaligatvių, takų ir jų elementų priežiūros paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām
Papildu klasifikācija (cpv): 90610000 Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0